Звітний концерт “Зимова мозаїка”

Тетяна Косінська
Концерт

Звітний концерт – один із визначних заходів навчального року. В його сюжет вплітаються музичні номери, підготовлені учнями молодших, середніх та переважно старших класів.

Репертуар концерту був досить різноманітний: це світова класика, джаз, твори сучасних композиторів, народні пісні та мелодії. Викладачі хореографічного класу підготували цікаві танцювальні номери.

29 грудня 2017 року свою виконавську майстерність продемонстрували учні народно-оркестрового, хореографічного, фортепіанного та вокального відділів.

ф

Показником успішного формування майстра, виконавця-інструменталіста є вміння і бажання учня брати участь у конкурсах, концертах, святах з сольними виступами або у складі творчих колективів, а також грати, співати, відвідувати концерти «живої» музики. Ямпільська дитяча музична школа – це великий вулик професійного мистецького таланту, який повниться виконавською майстерністю наших учнів.

Ямпільська дитяча музична школа – це саме той мистецький куточок де пригорнутись до професійного музичного мистецтва може кожний охочий.
ф

Для кожної мистецької школи приємним є те, що в її стінах навчається, розвивається та виховується сучасна перспективна молодь.

Ямпільська дитяча музична школа – це обдаровані діти. І викладачі, працюючи з обдарованими дітьми, завжди дотримуються принципу партнерства. Вони завжди зустрічають своїх «зірочок» з посмішкою, радісно, привітно та доброзичливо.

ф

Щиро вітаємо всіх, хто присвятив себе благородній справі: зберігати, розвивати і відтворювати безцінні скарби музичного мистецтва, а саме його самобутність та унікальність.

Дорогі учні та батьки нашої школи! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Дякуємо усім присутнім! Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, творчої думки, неможливе збереження професійної мистецькї спадщини та подальший розвиток початкової мистецької освіти.

Хоч за вікном зима, і на порозі Новий Рік – бажаємо усім вам весни у ваших серцях та у ваших душах. Всім дякуємо за увагу і до нових зустрічей!

ф

Програма концерту:

1. “Рояль” – вокал Ангеліна Брунь, концертмейстер Наталія Ревуцька;

2. “По малину в сад підемо” – труба Максим Рак, концертмейстер Людмила Фролова;

3. “Гопак” – Валерій Кривий;

4. “Маленькі бешкетниці” – фортепіанний дует у складі Ніки Прилипко та Софії Мельник;

5. “Класичний етюд” – молодша група хореографічного колективу “Акварель”;

6. “Легенда” – гітара Владислав Андрійцов;

7. “Концерт, II частина” – кларнет Людмила Головата, концертмейстер Людмила Фролова;

8. “Бразильський карнавал” – фортепіанний дует у складі Ольги Іванової та Марії Андрійцової;

9. “Hello Harry” – дует гітаристів у складі Мирослава Дудніка та Катерини Мартинюк;

10. “Куда уходит детство” – вокал Катерина Лесько;

11. “Хіп-Хоп” – середня та старша групи хореографічного колективу “Акварель”;

12. “Кристаліз” – скрипка Костянтин Печериця, концертмейстер Наталія Ревуцька;

13. “Осіннє листя” – вокал Анастасія Гром, флейта Ігор Пронь, фортепіано Наталія Ревуцька;

14. “Ой не світи місяченьку” – фортепіано Аліна Кенан;

15. “Місяцю ясний” – вокал Маргарита Кузнєцова, концертмейстер Наталія Ревуцька;

16. “Чіткий ритм” – баян Ольга Хоптяна;

17. “Сонячний вітер” – вокал Вікторія Ковальчук.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької