Вокальний вечір “Зимова казка”
Ольга Самойлюк
Концерт
На вокальному вечорі викладача Ольги Самойлюк “Зимова казка”, який відбувся 18 грудня 2017 року, були представлені твори у різних жанрах: академічному, оперному, народному та джазовому.
Завдання таких заходів, а саме вокальних вечорів, полягає у демонстрації зовсім іншої інтерпретації відомих українських мистецьких пісень, котрі попередньо були обрані для того чи іншого ученя, для роботи на уроці.  Юні співаки повинні вміти тонко відчувати кожне поетичне слово, показуючи його не тільки вокальною технікою, а й мімікою, жестом, особистим переосмисленням, темпераментом, своєрідною інсценізацією твору та головне – відкритою душею, яка пропускає крізь себе кожен звук поезії і музики, що так важливо для сприйняття слухачем.
ф
Як відомо співаки часто гастролюють, приймають участь у фестивалях, конкурсах виконавської майстерності. Адже артист без сцени це не артист. Потрібна практика, сценічна майстерність, віртуозність – це все відпрацьовується на великих мистецьких сценах нашої України. Наші учні багато часу проводять у конкурсних подорожах, нас знають у різних куточках нашої країни: Вінниця, Ладижин, Жмеренка, Гнівань, Львів, Київ. Наших вихованців запрошують на навчання вищі мистецькі навчальні заклади, фахівці, педагоги, народні артисти підходять до наших юних співаків з запрошеннями на навчання до своїх класів.
ф
Ми навчаємо дітей виконувати різні жанри вокального мистецтва: ліричні твори, гумористичні твори, патріотичні.

Кожна дитина має своє зерно, свій талант, своє звучання.

ф
Кожна дитина має своє зерно, свій талант, своє звучання. Ніколи не можна, займаючись з учнями сольним співом розцінювати їх як однаковий інструмент. Сам голосовий апарат кожної дитини є індивідуальністю. Так як ми, слухаючи скрипку – розпізнаємо що то є все ж таки скрипка а не рояль чи гітара. Кожен інструмент має своє особисте звучання. Так і голос, що закладений у дитини з народження. А ми вже як викладачі, як талановиті продюсери, видобуваємо його і розвиваєм своєю потужною працею.
Учасники вокального вечора з викладачем Ольгою Самойлюк.
ф
Сама велика професійна оцінка викладачу – це коли учень йде поруч всі 8 років, разом з викладачем проживає мистецьке життя, вбираючи в себе всі професійні рекомендації: постановка голосу, сценічна гра, жанрова усвідомленість, поради кожного уроку, кожного дня. Йде до своєї мрії та стає на мистецький шлях, на шлях який набагато вищий ніж шлях викладача. Адже викладачі залишаються плекати таланти далі, з маленьких крихіток. А наші великі птахи, вилитівши з мистецького гнізда, плинуть далі до своєї мрії.

Викладачі вокалу, працюючи з учнями звертаються до різних форм та методів навчання. Індивідуальний підхід допомагає визначити над чим працювати з тою чи іншою дитиною, і в якому руслі та жанрі – академічного вокалу, народного чи естрадного.

ф
Програма концерту:

1. “Песня Волшебницы” – Ангеліна Брунь, концертмейстер Наталія Ревуцька;

2. “Вспоминая старину” – Анастасія Гром, концертмейстер Наталія Ревуцька;

3. “Мелодія” – Марія Андрійцова, партія скрипки Костя Печериця, концертмейстер Наталія Ревуцька;

4. “Мальва” – Маргарита Кузнецова, концертмейстер Наталія Ревуцька;

5. “Тиха осінь” – дует у складі Іванни Маковієвої та Вікторії Криворучко, концертмейстер Наталія Ревуцька;

6. “Зіронька” – Іванна Маковієва;

7. “Колискова зорі” – Іванна Маковієва, концертмейстер Наталія Ревуцька;

8. “Лелеча доля” – Вікторія Криворучко, концертмейстер Наталія Ревуцька;

9. “Мамина доня” – Дар’я Ковальчук, концертмейстер Наталія Ревуцька;

10. “Ой люлі” – Іванна Маковієва;

11. “Солов’їні ночі” – Дар’я Ковальчук, концертмейстер Дмитро Тарасов;

12. “Жаворонок” – Марія Андрійцова, концертмейстер Наталія Ревуцька;

13. “Autumn leaves” – Анастасі Гром та інструментально-вокальний ансамбль нашого мистецького закладу, викладач колективу Ігор Пронь;

14. “Рояль” – Ангеліна Брунь, концертмейстер Наталія Ревуцька;

15. “Місяцю ясний” – Маргарита Кузнєцова, концертмейстер Наталія Ревуцька;

16. “Ой візьму відерце частої води” – Ольга Самойлюк, концертмейстер Наталія Ревуцька;

17. “Был вечер” – Ольга Самойлюк, концертмейстер Наталія Ревуцька;

ВИКЛАДАЧІ / КОНЦЕРТ
КОНЦЕРТ

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької