Звітний концерт

Наталія Ревуцька

Концерт

Звіт хореографічного відділу – це підсумок праці класу хореографії нашої школи за навчальний рік, яка вже принесла свої плоди пізнання хореографічного мистецтва, розуму, терпіння і наполегливості наших вихованців.

На звітному концерті перед глядачами виступали молодша група з хореогрофічними композиціями “Морський кан-кан”, “Хмарна історія” та “Маша”, лауреати III премії обласного конкурсу “ Подільский первоцвіт” колектив “Акварель” з композиціями “Ретро-ціпи” та “Музична акварель”. Також гості свята – хореографічний колектив “Чобіток” з Гальжбіївського будинку культури, – виконали хореографічні композиції “Драйвове диско” та “Пірати”.

 

Окрім хореографічних виступів для глядачів співали дипломанти, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Іванна Маковієва, Ангеліна Брунь, Анісія Калетник та Анастасія Гром.

ф

Ми дякуємо нашим маленьким вихованцям за їх перші кроки до великого, прекрасного світу хореографічного мистецтва.  Адже вони, окрім того, що працюють, розвивають свої здібності, реалізують свій талант також приймають участь у концертній, фестивальній та конкурсній діяльності школи. Наші учні постійно беруть участь у фестивалях та конкурсах різного рівня – від міських до міжнародних, стають лауреатами та дипломантами, примножуючи славу нашої школи. Скарбниця досягнень тільки цього року доповнилась перемогами на трьох фестивалях-конкурсах. Колектив “Акварель” на весні цього року здобув звання лауреата II премії на III Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Музичний олімп 2017” (м. Вінниця).

Сьогодні наша школа справедливо вважається одним з найбільш успішних закладів культури в нашому районі та є осередком професійної дитячої творчості міста.

ф

Скарбниця досягнень тільки цього року доповнилась перемогами на трьох фестивалях-конкурсах. Колектив “Акварель” на весні цього року здобув звання лауреата II премії на III Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Музичний олімп 2017” (м. Вінниця).

Учасники концерту були нагороджені грамотами.

ф

Сучасне хореографічне мистецтво є невід’ємною складовою у вихованні дітей. Кожне проведене заняття в Ямпільський ДМШ прищеплює учням любов до танцю, знайомить дітей з мистецтвом музики та культури, поглиблює та розширює загальний та культурний рівень дітей. На сьогоднішній день клас хореографії Ямпільської ДМШ налічує 97 учнів та ділиться на 5 груп.

Перша група – підготовча. Основною формою навчання є елемент гри, який сприяє глибшому засвоєнню вивченого, викликає інтерес займатися ритмікою та партерною гімнастикою.

Друга група – молодша, яка ділиться на дві підгрупи 25 та 16 учнів. Середня група налічує 16 учнів, старша – 11 учнів. Формою навчання в цих групах є сучасний та естрадний танці, основи класичного танцю, ритміка, танцювальні вправи, основи народно-сценічного танцю, стилізована хореографія та поглиблена партерна гімнастика.

Викладач Людмила Перепелиця формує у кожного учня здатність до творчості, адже без неї неможливо вирішити найважливіше завдання – всебічний та гармонійний розвиток особистості.

Автор Тетяна Косiнська

ВИКЛАДАЧІ / КОНКУРС

ВИКЛАДАЧІ / КОНЦЕРТ

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської ДМШ та популяризація музичного мистецтва загалом.