7 червня для Ямпільської дитячої музичної школи стало справжнім святом, адже в цей день відбувся звітний концерт.

Наближається кінець навчального року. Саме час для підведення підсумків, саме час відзвітувати перед громадою за діяльність ДМШ протягом навчального року. Таким звітом і став цей концерт.

Звітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь в ньому беруть найкращі вихованці школи. Програма концерту складалася з яскравих вокальних, інструментальних творів у виконанні  учнів та творчих колективів школи.

Глядачі, своїми оплесками, відмітили високу якість підготовки виступів всіх дітей на великій сцені!

 

 

Контингент дитячої музичної школи складає 210 учнів, яких виховують 20 фахівців за напрямками: фортепіано, народні інструменти, струнно-смичкові та музично-теоретичні дисципліни. В школі працюють творчі колективи – це хор старших класів, хор молодших класів, вокальний ансамбль викладачів, ансамбль народних інструментів, дитячі ансамблі та ансамблі викладачів малих форм.

«Підводячи риску під ще одним навчальним роком, хотілося показати, що наші учні тримають високу виконавську планку. У нас працює згуртований педагогічний колектив, завдяки якому і відбувся звітний концерт. Саме такі концерти відіграють велику роль у вихованні дітей, прищеплюють любов до мистецтва музики, любов до прекрасного» – відзначила директорка школи Ольга Самойлюк.

В музичній школі навчають дітей розуміти музику, виховувати в собі естетичний смак, вміння відокремлювати високе мистецтво від недосконалого виконавства. Саме викладачі допомагають піднести рівень музичної освіченості учнями.

Протягом навчального року учні школи беруть активну участь не тільки в міських заходах, а і в регіональних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах .

Є у школи і традиції – з великим натхненням відбуваються «Посвята в музиканти» для наймолодших учнів нашої школи, «Випускний вечір», творчі зустрічі з відомими музикантами, «Вокальні вечори» з участю викладачів нашої школи, «Вечори дуетів» та Районний відкритий інструментальний конкурс «Квітневе інтермецо», «Погляд в минуле» -вечори класичного мистецтва та інші мистецькі творчі проекти школи.

Школа живе та виховує нове сучасне покоління музикантів, які з гідністю і надалі будуть розвивати українське музичне мистецтво.

Завітайте до нас в школу. Ми є Великим центром музичного мистецтва нашого району.

Автор Ольга Самойлюк