Звітний концерт класу хореографії
Наталія Ревуцька
Концерт

30 травня в районному будинку культури, відбувся звітний концерт класу хореографії Ямпілької ДМШ. Учні презентували чудові хореографічні композиції, що створювались протягом року.

Глядачі поринули у світ музики та танцю. Концертна програма розпочалась хореографічною композицією “Привітальна”. Український танець це культура, глибинне коріння та воля народу. Досить ніжно виглядав дитячий хороводний танок “Хусточка”, у виконанні першокласників. А як щиро і безпосередньо вони ділились з ведучою своїми мріями та планами на майбутнє!

Глядачі були у захваті від сюжетного танцю у народному стилі “Лялькова майстерня”, та стилізованої хореографічної композиції “Огірочки” у виконанні змішаної групи хореографів.Гучними оплесками присутні зустріли наших зоряних малят(учнів підготовчої групи) які виконали таночок “Їжачки”. Далі всіх запросили у класичну подорож: нікого не залишила байдужим елегантна “Анен-полька” та класична постановка “Феї квітів”, яку виконувала середня група хореографів.

ф

Захоплюючий сюжет естрадної постановки “Від болота до балету” у виконанні першокласників, дуже сподобався глядачам. Вихованці класу хореографії йдуть в ногу з часом і з задоволенням виконують сучасні естрадні танці. Один з них під назвою “Не такі як всі” презентувала молодша група хореографів. До глибини душі вразило всіх соло Софії Поліщук “Втрачене дитинство”. Концертну програму продовжила змішана група хореографів з естрадною композицією “Стихія”.

ф

На завершення концерту, всі учні класу хореографії виконали перфоменс “В білому”.

Дякуюємо викладачам Людмилі Перепелиці та Вікторії Парванчук, за наполеглеву працю, а також батькам за підтримку і розуміння.

Більше фото на сторінці події у Фейсбук

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту – це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької