Ямпільська земля
Наталія Ревуцька
Концерт
3 грудня в нашій школі відбувся третій пісенно-поетичний фестиваль “Ямпільська земля” започаткований у 2017 році керівництвом школи з ініціативи викладача Юрія Соболевського.

Фестиваль зібрав таланти Ямпільщини — поетів, піснярів, самодіяльних композиторів та вокалістів, які презентували свої авторські твори.

Захід відкрив організатор фестивалю Юрій Соболевський. Він познайомив присутніх з учасниками, серед яких були гості з Молдови, зокрема викладачі ДМШ с. Косеуць Олена Рожко, Анастасія Гординська та Василь Баран.

Розпочав фестивальну програму найстарший поет с. Буші Василь Гекавчук, який в цьому році видав свою першу поетичну збірку віршів — спогадів.

ф

Зворушливо прозвучали вірші поетеси Майї Рудої, авторки 2 книг — збірки поезій “На струнах вічності” та прозової книги “Посланий із безсмертя” про нашого земляка поета, педагога, науковця з с. Велика Кісниця Андрія Целіка.

Станіслав Кудима з с. Дзигівки повідав легенду про своє мальовниче село. Із задоволенням присутні слухали виступ письменника Василя Кізки, який в цьому році видав нову книгу про наш край “Сокровене”.

Окрасою фестивалю став виступ Петра Васильєва з авторською піснею про війну на слова поета з с. Дзигівки, учасника АТО Валерія Гуцола. Свої таланти вокалістів та композиторів продемонстрували викладачі Ямпільської ДМШ Ігор Пронь та Юрій Соболевський.

ф

Гучними оплесками глядачі зустріли виступ тріо з Молдови під керівництвом Олени Рожко. Вони надзвичайно майстерно виконували Українські пісні, зокрема “Моя Україна” на слова Василя Кізки.

У залі панувала творча та доброзичлива атмосфера. Фестиваль — це чудова можливість розкрити таланти дорослих, якими щедро обдарована наша Ямпільщина.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту – це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

2021 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької