Промайнув навчальний рік, закінчилися випускні іспити і ось він – довгоочікуваний випускний вечір. 11 учнів закінчили повний курс навчання у Ямпільській  дитячій музичній школі цього року та отримали свої перші свідоцтва. 3 червня 2016 року в актовому залі діти зі сльозами на очах прощалися зі сценою, на якій вони виросли.

Виросли з дитячих вередувань, виросли у мріях, виросли у прагненнях. Саме тут «скрипочки-четвертинки» змінювались «половинками», все тоншими ставали підставки на стільчики та під ніжки юних піаністів, саме тут вперше задрижали натхненні голоси бандуристів. Саме звідси юні музиканти вирушали на районні, обласні, всеукраїнські конкурси. Саме сюди деякі з них будуть повертатись знову і знову, щоб пройти між стільцями, провести пальцями по клавішах гордого рояля і згадати того малюка, який вперше вийшов на сцену.

 

 

Директор школи Самойлюк Ольга Олександрівна, привітавши дітей, подякувала батькам, адже лише у тандемі викладач-батьки можна з певністю стверджувати, що дитина впорається з усіма завданнями, зможе дотягнутись до усіх омріяних вершин.

З теплою вдячністю виступили й батьки. Та й хіба можна було інакше?

Від шести до дев’яти років, в залежності від інструмента, кожен з вчителів вів за крихітну ручку кожну дитину у впевнене майбутнє. В кожного учня вкладали всі свої вміння, свою душу, любов до музики. З кожним вони переживали невдачі, раділи усім успіхам.

Зворушливий концерт випускників не залишив нікого байдужими. Тремтячими голосом читали вірші і співали діти, нишком витирали сльози батьки та вчителі. Діти прощалися з шкільною сценою, на яку вони вже не вийдуть учнями. Прощалися зі своїми викладачами, які мають в своєму серці стільки світла, що зуміли  показати своїм учням музику, яка звучить у кожному з нас. І звучатиме завжди, незважаючи на умовності та кризи, допоки є самовіддані люди, які назавжди залишаться для наших дітей Викладачами.

Автор Ольга Самойлюк