На базі Ямпільської дитячої музичної школи 20 лютого 2015 року відбувся «Вечір вокальної музики».

Побачивши великий потенціал творчого колективу, співочих талановитих викладачів, у директора школи Ольги Самойлюк виникла ідея створення «Вечора вокальної музики». Запаливши серця – закипіла робота. Оформлення сцени, вибір репертуару, написання сценарію та запрошення інших викладачів музичних шкіл району – все це було зроблено за короткий час. Саме спів, вважають одним із найдавніших видів музичного мистецтва.

На «Вечорі» був представлений камерний жанр вокального мистецтва – це виконання романсів, пісень переважно солоспівів та вокальних ансамблів.

Жоден викладач школи не залишився байдужим. Звучали прекрасні твори українських та зарубіжних композиторів. Глядачі позитивно сприймали виступи як сольні так і виступи дуету та вокального колективу школи. З великим натхненням кожен гість концертного залу сприймав вокальні твори, які звучали зі сцени.

Для міста Ямполя та Ямпільського району «Вечір вокальної музики» – це перлина виконавської майстерності викладачів школи. Була проведена фото та відео зйомка місцевого телебачення та трансляція «Вечора» для жителів міста. «Вечір вокальної музики» – став для школи красивою традицією і надалі житиме і розквітатиме у стінах Ямпільської ДМШ.