Ювілейний творчий звіт

Ольга Самойлюк

Концерт

1 червня 2018 року відбувся ювілейний концерт Ямпільської дитячої музичної школи, присвячений 50-річчю з дня народження навчального закладу.

Для світової історії це, може бути, всього лише коротка мить, але для всіх нас – це ціле життя.

Ювілей школи – це свого роду історична віха, це кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя рідній музичній школі.

ф

Народна мудрість говорить: «Вогонь, запалений на вершині гори, не зігріє тих, хто у її підніжжі». І щастя наше в людях, які запалюють свій вогонь. Завдяки саме таким людям уже 50 років живе наш мистецький заклад.

Протягом років своєї діяльності наша школа завжди користувалась авторитетом у громади не лише міста Ямполя а й всього району. Позитивний імідж мистецької школи забезпечувався ґрунтовними знаннями, творчими успіхами.

Ямпільська ДМШ – це співдружність дітей і дорослих: учнів, викладачів та батьків. Це радість творення професійного музичного мистецтва.

ф

Життя – це вічна боротьба за прекрасне! Учні, батьки та викладачі випромінюють багато Світла, Добра і Любові. Реалізація мрій досягається творчою співпрацею всіх і приносить користь і задоволення. Наша праця ґрунтується на професійному розвитку дитячої творчості як основного ресурсу нового часу.

ф

У кожної сторінки нашої школи є свої герої, своя історія, зігріта вогнем любові і відданості своїй справі. На наш ювілей були запрошені гості, колишній начальники відділу культури Ямпільської РДА, колишній директор музшколи, викладачі-ветерани, громада батьків та учнів. У цей урочистий день відбулась мистецько-творча хода від Музичної школи до районного будинку культури. Всі мистецькою ходою з букетами квітів та різнокольоровими кульками пройшли по сонячних вулицях міста.


Ось і перегорнута остання сторінка нашого сімейного альбому, в якому ми розповіли вам про нашу шкільну родину. Так що ж таке Ямпільська ДМШ? Мистецький заклад з великими можливостями і вибором, в ньому тепло і затишно, тут люблять і поважають кожного, незалежно від навчальних успіхів, тільки за те, що він  ЛЮДИНА.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької