Юний Музикант 2018

Людмила Головата

Концерт

В мистецьких стінах нашої школи 21 грудня відбувся концерт «Юний Музикант 2018».

Щороку ми маємо можливість відкривати нові таланти та обдарування. От і цього року наші ряди збагатіли, ще на двадцять юних Моцартів та Бетховенів, які з ранніх літ розвивають багатогранність своїх талантів у стінах нашої школи.

ф

Тут вони познайомились з усіма таємницями, які приховує в собі музика та кожен інструмент.
Концерт був побудований на дитячій казці « Маша і Ведмідь», в якій розвивалася тема спілкування дорослих та дітей. Всі учасники концерту відмінно продемонстрували свої набуті знання в стінах школи.

ф

В залі панувала невимушена та весела атмосфера. Гості свята шаленими оплесками підтримували кожного виконавцяПедагогічний колектив злагоджено та дружно слідкував за вчасним виходом на сцену усіх учасниківВелика дяка батькам та родичам кожного учня за їх підтримку у цей важливий для першокласників день.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької