Звітний концерт 2019

Ольга Самойлюк

Концерт

Звітний концерт мистецької школи відбувся 29 травня 2019 року. Чудова хвилююча мить виступу колективів школи, солістів та нагородження учнів школи за успіхи у навчанні – все відбулось в одну мить. 

На концерті звучали професійно підготовлені твори. Викладачі, як завжди на високому рівні презентували творчість своїх вихованців. Відкривав Звітний концерт оркестр народних інструментів “Перлина Ямполя” під керівництвом Дмитра Тарасова. І на кінець – традиція, яка є незмінною часткою Звіту – нагородження учнів школи за успіхи у навчанні. Успішно виконано та перевиконано навчальний План роботи.

ф

Концертно-просвітницька діяльність школи впроваджувалась та проводилась на високому професійному рівні. Виступи сольних виконавців та колективів школи ( малі та великі форми ансамблів, оркестр, хори) – завжди на рівні професійної мистецької сцени концертної зали школи і не тільки – приносили солодке задоволення слухачам та поцінувачам дитячої мистецької творчості, в основі якої лежить класична діяльність розвитку підростаючого покоління майбутніх митців мисцецького життя країни. 

ф

Дирекція Ямпільської ДМШ у складі директора школи Ольги Самойлюк та заступника директора Дмитра Заболотного висловлює вдячність педагогічному колективу школи за пророблену роботу. Зичить кожному працівнику закладу здоров`я, успіхів у роботі, натхнення для подальшого свого становлення, чудових учнів та підтримку як зі сторони батьків так і зі сторони колег. Браво колективу Ямпільської музшколи!

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької