Дитячі колективи

Акварель

Хореографічний колектив, викладач Людмила Перепелиця

Молодий колектив, створений у січні 2015 року. Не дивлячись на короткий час існування ( всього 4 місяці) “Акварель” виступив на належному рівні на районному конкурсі “Веснянна Парасолька” та завоював там друге місце. Кількість з 8 учасників зросла до 47, вже існує дві молодших і одна середня група. На даний час колектив продовжує розвивати свою діяльність, опановує різні стилі танцю.

Авангард Folk

Капела бандуристів, викладач Тетяна Косінська

Капела створена у 2016 році. Свою діяльність колектив спрямовує на відродження, збереження та популяризацію кобзарського та сучасного бандурного мистецтва України. У репертуарі — народні та сучасні пісні,  інструментальні твори. Капели бандуристів «АВАНГАРД-folk» здобула багато перемог на фестивалях і конкурсах регіонального, обласного та всеукраїнського рівня.

Зоряне сяйво

Вокальний ансамбль, викладач Тетяна Косінська

Академічний вокальний ансамбль створений у 2016 році як навчально-концертний колектив. За невеликий період своєї діяльності сформувався склад ансамблю в кількості 12 учнів вокально-хорового, народно-оркестрового та фортепіанного відділів. Мета діяльності – популяризація вокальної музики українських композиторів та українських народних пісень.

Концертмейстер Людмила Фролова

Academ

Учнівський хор, викладач Тетяна Косінська

Юність, натхнення, тонка виразність – ось якості, які поєднує в собі учнівський хор “Academ”. Виконавська майстерність колективу – це передусім результат наполегливої праці, естетичного смаку та витонченої манери виконання.

Концертмейстер Наталія Ревуцька

Викладацькі колективи

Оркестр Народних Інструментiв

Народний аматорський оркестр

Створений у 1964 році на базі Ямпільської ДМШ. Художнім керівником став Ільніцький А. П., якому належить вагома роль у процесі становлення колективу. В 1973 році склад учасників розширився: в оркестр входять учні школи та талановита молодь. Згодом колективу вперше присвоєно звання “народного”. Керівником оркестру стає Корсун О. І. На теперішній час викладачем колетиву є Тарасов Д. М. Колектив знають і чують на районих, обласних та міжнародних сценах.

Сопрано

Вокальний дует

Вокальний дует «Сопрано» народився на початку 2015 року. Перші твори у виконанні дуету викладачів школи Тетяни Косінської та Ольги Самойлюк прозвучали на «Вокальних вечорах» Ямпільської ДМШ. Тетяна Косінська є викладачем бандури та хоркласу, а Ольга Самойлюк – викладач сольного співу. Прекрасне поєднання голосів та злиття тембрів у вихорі класичного вокального мистецтва, вокальної школи та вокальної техніки – дует з великим задоволенням зустрічають любителі вокальної музики Ямпільської землі. Вони вперше прийняли участь у міжнародному конкурсі «Зірковий парад 2016» і привезли до Ямполя високу нагороду – ГРАН ПРІ конкурсу у номінації «Академічний вокал». На їхньому рахунку також перша премія конкурсу «Єднаймо серця», який відбувся в м. Вінниці.

Концертмейстер Наталія Ревуцька

Кришталеві роси

Вокальний ансамбль

Колектив створено у 2013 році. Учасники: Самойлюк Ольга, Гіньковська Людмила, Ульянова Наталія, Махновецька Ірина та Косінська Тетяна. Сценічна діяльність вокального ансамблю має велику популярність у місті. Репертуар ансамблю різноманітний тому що керівник ансамблю вважає що це – найважливіший засіб творчого життя колективу, його обличчя. До репертуару входять твори українських та зраубіжних авторів, народні та естрадні пісні. Особливе місце у їх творчості належить духовним творами.

Чарівне сяйво

Вокально-інструментальне тріо

Колектив «Чарівне сяйво» був створений в 2015 році. До складу тріо входять викладачі Ульянова Наталія (скрипка), Ревуцька Наталія (фортепіано), Косінська Тетяна (бандура). Фортепіано додає чіткості і гармонії, скрипка – милозвучності і краси, бандура – виразності і блиску. Колектив неодноразово приймав участь у концертах школи та району. В їхньому виконанні звучать такі відомі твори як «Чардаш» (Монті В.) , «Мелодія» (Скорик М.), «Назавжди» (Лісова Р.).

Крила любові

Вокальний дует

Вокальний дует “Крила Любові” у складі Самойлюк Ольги та Гіньковської Людмили виник у 2015 році, перший виступ відбувся на вечорі вокальної музики. Основне місце у репертуарі дуету займають твори українських та зарубіжних класиків. Робота дуету спрямована на досягнення високого професійного рівня драматургії пісні, розкриття творчого потенціалу співачок та відтворення їхнього внутрішнього світогляду за допомогою пісні. Адже пісня – це мова народу, його історія, національне багатство і культура.

Концертмейстер Наталія Ревуцька

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької