Поїздка до міста Сицув

Ольга Самойлюк

Концерт

На запрошення бурмістра міста Сицув (Польща) Даріуша Маняка та за підтримки Ямпільської міської ради учні та викладачі Ямпільської дитячої музичної школи долучилися до святкової програми XVI Загальнонаціонального благодійного концерту, який відбувся 26 січня в цьому польському місті. Очолювала нашу делегацію секретар міської ради Мирослава Вжещ.

Директор мистецької школи Ольга Самойлюк, викладачі та концертмейстери Наталія Ревуцька, Дмитро Тарасов, Дмитро Заболотний, Денис Кучер та учні закладу Дарія Ковальчук, Вікторія Криворучко, Анастасія Лозан, Ольга Хоптяна, Олександр Сінькевич з потужним творчим потенціалом та професійними номерами ділились своєю творчістю з жителями міста Сицува зі сцени Благодійного фестивалю.

До слова, м. Сицув є побратимом м. Ямполя, наша співпраця була скріплена підписанням у вересні 2018 року двосторонньої угоди про встановлення дружніх відносин. 

Концерт відбувся в міському Центрі спорту і відпочинку. В ньому взяли участь творчі колективи з України, Польщі, Білорусі, Литви, Латвії та інших країн.

ф

Польська сторона забезпечила теплий прийом для наших ямпільчан. На належному рівні було організовано проживання та харчування учасників благодійного концерту. Не менш вражаючою була культурна програма, яка включала в себе екскурсію по м. Сицув та його околицях. Також гості відвідали столицю Нижньої Сілезії – Вроцлав, де мали змогу побувати в Національному музеї, на Врацлавіцькій панорамі, в Соборі та на Тумському острові. На ринку Вроцлава вони провели фортепіанний концерт, від якого особливо були в захваті прості перехожі.

Проводили екскурсію для ямпільчан по місцях культурної та історичної спадщини польських міст депутати міської ради м. Сицув пан Мечислав Троска та пан Марек Маліносвький, за що Ямпільська міська рада висловлює їм свою щиру вдячність.

ф

Дуже дякуємо керівництву міста-побратима та організаторам масштабного благодійного концерту, які приймали в себе ямпільські таланти та дали можливість їм продемонструвати свою творчість та виконавську майстерність.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької