Одне з важливих завдань музичного виховання – це розвиток і підтримка обдарованих дітей. Навчання в музичній школі дозволяє створити творче середовище, необхідне для професійного та особистого самовизначення, забезпечити умови для розкриття і розвитку здібностей творчої особистості. Концертно-виконавська діяльність – важлива частина творчої роботи.

Підготовка до концерту формує ініціативу, самоконтроль, цілеспрямованість, відповідальність та впевненість у власних силах. В процесі підготовки відбувається взаємне збагачення викладача та учня: вони стають рівноправними інтерпретаторами музичних творів.

9 червня відбувся сольний концерт учня по класу скрипки Домбровського Дениса. В програму входили твори композиторів-класиків та сучасних авторів. Денис віртуозно виконав першу частину “Концерту Соль Мінор” А. Вівальді, “Аллегро” Дж. Флокко та твір “Бджілка” Ф. Шуберта. Натхненно і проникливо прозвучали “Мелодія” М. Скорика та твір “Ave, Maria!” І. С. Бах, Ш. Гуно.

 

 

Денис проявив себе не тільки як яскравий соліст, а також як чудовий учасник ансамблю. Інструментальне тріо у складі Добмровського Дениса, Ковальчук Дарини та Проня Ігоря Анатолійовича подарувало слухачам сумну історію кохання солдата та балерини. У їх виконанні прозвучав твір С. Баневича “Солдатик та балерина”. Емоційно та виразно пролунав старовинний романс “Я зустрів вас”. На завершення концерту ансамбль скрипалів у складі Леки Владислава, Ульянова Володимира, Печериці Костянтина та Домбровського Дениса виконав запальний український народний танець “Увиванець“.

Чудовий концерт, дивовижний світ доброти та любові подарував Денис всім присутнім. Дякуємо йому за працю і натхнення. Також дякуємо викладачам, які передавали свою майстерність талановитому музиканту, а саме: викладачу по класу скрипки Ульяновій Наталії Михайлівні та концертмейстеру Ревуцькій Наталії Михайлівні.

 

Програма концерту:

1. «Концерт Соль Мінор (перша частина)» – А. Вівальді – скрипка: Домбровський Денис, фортепіано: Ревуцька Наталія;

2. «Аллегро»  – Дж. Флокко – скрипка: Домбровський Денис, фортепіано: Ревуцька Наталія;

3. «Мелодія» – М. Скорик – скрипка: Домбровський Денис, фортепіано: Ревуцька Наталія;

4. «Ave, Maria!» – І. С. Бах, Ш. Гуно – скрипка: Домбровський Денис, фортепіано: Ревуцька Наталія;

5. «Бджілка» – Ф. Шуберт  – скрипка: Домбровський Денис, фортепіано: Ревуцька Наталія;

6. «Солтадик та балерина» – С. Баневич – скрипка: Домбровський Денис, фортепіано: Ковальчук Дарина, флейта: Пронь Ігор Анатолійович;

7. «Я зустрів вас» –старовинний романс – скрипка: Домбровський Денис, Печериця Костянтин та Ульянова Наталія Михайлівна, фортепіано: Ревуцька Наталія;

8. «Почуття» – Ф. Гойя – скрипка: Домбровський Денис, Печериця Костянтин, Лека Владислав та Ульянов Володимир, фортепіано: Ревуцька Наталія;

9. «Увиванець» – український народний танець – скрипка: Домбровський Денис, Печериця Костянтин, Лека Владислав, Ульянов Володимир та Ульянова Наталія Михайлівна, фортепіано: Ревуцька Наталія.