В музичній школі навчається велика кількість талановитих дітей. Деякі з них настільки захоплені музикою, що прагнуть поділитися нею з іншими, продемонструвати її чарівність та неперевершеність, яку так легко зрозуміти кожному. Зі свого боку вчителі створюють у школі атмосферу підтримки таких юних музикантів.

З цією метою у школі проводяться сольні концерти учнів. Одним з таких став сольний концерт Валерії Твердохліб, яка, дякуючи своєму викладачу Гадзіні Наталії Петрівні, продемонструвала всю красу творів відомих композиторів-класиків.

«Там де слова безсилі, є у всеозброєнні більш красномовна мова, музика», Чайковський П. І.

У репертуарі Валерії пролунали такі твори зарубіжних і українських композиторів як “Двухголосна інвенція Фа-Мажор” Баха Й.С. , “Етюд” Берковича І. Я., відомий “Вальс” Грибоєдова А. С., неперевершена “Італійська Полька” Рахманінова С.В. та ансамбль “Вальс Квітів” Чайковського П.І..

Кожен твір, який лунав під вмілими руками піаністки, пробуджував різноманітну гаму почуттів, змушуючи замислитись над своїм життям. Твори Чайковського П. І. перенесли слухачів у ті часи, коли панувала розкіш та вишуканість, наче всі потрапили на бал. На завершення концерту, як потік гірської води, як сильний вітер пролунав “Етюд” Берковича І. Я. зі всією величністю та впевненістю, яка пройшла крізь всю концертну залу.

 

В черговий раз музична школа підтвердила і продемонструвала, що таланти є, що музика вічна. Особливо хочеться відмітити викладача Гадзіну Наталю Петрівну, яка майстерно навчає дітей, вміло передає свої навички і надихає юних музикантів на творчість.

Бажаємо Валерії Твердохліб нових творчих злетів, які будуть дарувати радість та насолоду слухачам.