Сольний концерт Дар’ї Ковальчук

Ольга Самойлюк

Концерт

Ось так тепло, у нашому затишному залі, великою родиною збирають нас наші талановиті учні, наші майбутні зірки.  Однією із таких зірок нашої школи є Дар’я Ковальчук, сольний концерт якої відбувся 27 лютого.

Дар’я – лауреат та дипломант різноманітних конкурсів виконавської майстерності: регіональних, Всеукраїнських, районних, міжнародних вокальних конкурсів. Її творчий шлях, водночас перетворився у велику вокальну ріку, у бурхливий потік любові до вокального мистецтва, який нещодавно закинув її на велику сцену міста Сицув країни Польща для виступу на Загальнонаціональному благодійному концерті. Твір «Персефона», який виконувала на польській мистецькій сцені наша учениця підняла весь зал великого спортивного комплексу міста Сицув. Оплески та викрики БРАВО звучали відусіль.

ф

Дар’я прихильниця нового, сучасного, цінного і спрямованого для роздумів – вокального мистецтва. Вона досягла чимало успіхів у своїй виконавській майстерності. Цінна у своїй прихильності до вокального як естрадного спрямування так і джазового вокального мистецтва і не тільки. Дар’я навчається грі на фортепіано, співає в хорі та вокальному ансамблі, є старанною ученицею класу вокалу Самойлюк Ольги. Бажаємо їй іти до своєї мрії, завжди бути на гребені хвилі.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту – це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2018 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької