Школа після ремонту

Наталія Ревуцька

Новини

Приміщення музичної школи, збудоване ще в двадцятих роках минулого століття, отримало друге життя. Громада провела капітальний ремонт за виграні кошти у Фонді регіонального розвитку.

Минулого року Державний фонд регіонального розвитку, керівництво Вінницької області, Ямпільського району і міста виділили 1 мільйон 695 тисяч гривень. Ремонтні роботи розпочались у жовтні 2015 року, а завершилися у січні 2016.

Ідея реставрації школи виникла вже давно. 10 років по різних грантах проводились пошуки фінансів для капітального ремонту. І нарешті за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевих бюджетів було здійснено утеплення приміщень, реконструйовано опорні стіни, актову залу, виконано заміну вікон, дверей і підлоги, встановлено підвісну стелю та відремонтовано кабінети.

.

Класи стали світлішими та теплішими завдяки новим вікнам. Інтер’єр змінився на більш сучасний: завдяки підвісній стелі, пастельним кольорам приміщень та якісному освітленню класи виглядають затишними.

Почесна місія відкриття школи була надана керівникам області, району та міста, які разом із директором перерізали червону стрічку. Після екскурсії по школі для всіх присутніх відбувся концерт в оновленій актовій залі.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької