Посвята у юні хореографи 2019

Наталія Ревуцька
Концерт
Стало традицією щороку проводити посвяту у юні хореографи, цьогорічне свято відбулося 4 грудня. Це справжнє свято для наших малюків, сповнене радістю, натхненням та гучними оплесками.
Стало традицією щороку проводити посвяту у юні хореографи, цьогорічне свято відбулося 4 грудня. Це справжнє свято для наших малюків, сповнене радістю, натхненням, чарівними сюрпризами, посмішками та гучними оплесками.

Діти вітають сьогодні Вас радо
Наші таланти розпустять вітрила
В небо підіймуть нас радості крила
Вітер натхнення запалить серця
Творчість живе в стінах школи щодня!

ф

Муза танцю Терпсихора запросила юних хореографів до свого замку, де вони прогулювались по алеях серед прекрасних скульптур, духмяних квітів та екзотичних дерев. Тут вони отримали уроки грації та пластики, навчались елементам класичного танцю та дізнались, що таке “розтяжка”. Потім кожен з учасників мав можливість продемонструвати на сцені свої досягнення у вивчені мистецтва хореографії.

ф

Прикрасою свята став танок “Механічна лялька” у виконанні Тюті Валерії та класична постановка “Феї квітів”, яку виконала середня група класу хореографії. Юні хореографи були зворушливі, милі та безпосередні. Вони старанно виконували свої хореографічні композиції і оплески глядачів стали найвищою подякою для них.

Сумісними стараннями викладача Людмили Перепелиці та батьків, ми отримали чудовий концерт та неймовірні емоції, які наповнювали зал.

Більше фото на сторінці події у Фейсбук

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту – це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької