Посвята в юні хореографи

Наталія Ревуцька

Концерт

24 лютого відбулася урочиста подія в Ямпільській ДМШ – «Посвята в юні хореографи». Метою заходу було сприяти гармонійному  розвитку учнів, збагачення їх духовного життя освоєнням хореографічного мистецтва. В посвяченні приймали участь 30 першокласників для яких було створено урочисту атмосферу.

Талановиті першокласники  змогли  проявити свою уяву, фантазію в ігрових ситуаціях та імпровізаціях, які для них провели організатори свята: Ольга Самойлюк, Тетяна Косінська, Людмила Перепелиця, колектив «Чобіток» (молодша група) та батьківський комітет Ямпільської ДМШ.

ф

Винуватці свята були нагороджені дипломами та подарунками, які було придбано батьківським комітетом. Процес навчання дітей хореографії, в Ямпільській ДМШ, має великий потенціал у розвитку творчих здібностей учнів.

Процес навчання дітей хореографії, в Ямпільській ДМШ, має великий потенціал у розвитку творчих здібностей учнів.

Діти були нагороджені дипломами та подарунками, які було придбано батьківським комітетом.

ф

Саме в хореографічному мистецтві найбільш повно виявляється синтез тілесного та духовного компонентів, які розкривають широкі перспективи художньо-естетичного та фізичного напрямку в розвитку дитини. Такий шлях розвитку є дуже важливим та прогресивно-творчим.

Автор Тетяна Косінська

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської ДМШ та популяризація музичного мистецтва загалом.