Посвята у юні хореографи
Людмила Перепелиця
Концерт
28 грудня 2017 року відбулося щорічне свято “Подорож у країну хореографії”. Жодне свято не обходиться без музики і танцю. І хай не всі вміють танцювати, але безумовно одне – краса танцю зрозуміла всім.

Танець – зворушливий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. Танці розвивають почуття ритму, виробляють правильну поставу і дарують упевненість у собі. А також виховують і вчать культури поведінки.

ф

Юні хореографи подорожували по залізниці в країну хореографії і зупинялись на танцювальних станціях під назвами “Розминка”, “Партерна гімнастика”, “Ритміка”, “Класичний танець”, станція “Гра”, “Танцювальна” та кінцева зупинка – “Музична школа”. На кожній зупинці діти демонстрували свої уміння і навички яких вони досягли під час навчання на відділі хореографії.

Щорічно в нашій школi для тих, хто не уявляє своє життя без ритму та емоцій проводиться свято – Посвята у юні хореографи.

ф

Підготовча група виконала на килимках комплекс партерної гімнастики, а першокласники – ритмічні вправи на основі танців “Яблучко” та “Циганочка”. Учні другої та третьої групи показали чудовий класичний етюд, а учениця четвертого класу хореографії Крістіна Артеменко заворожила всіх етюдом під прекрасну пісню “Намалюю тобі зорі”.

ф

В гості до юних хореографів завітав хореографічний колектив “Чобіток” з музичним подарунком “Танець Індія”. Діти з задоволенням побували у царстві хореографії. Усім присутнім сподобалась ця подорож: вони отримали гарний настрій і багато позитиву.

Дякуємо батькам за те, що вони завжди ідуть на зустріч і підтримують любов своїх дітей до танцю та за допомогу у підготовці свята. Дирекція школи висловила подяку талановитим викладачам хореографічного відділу Людмилі Перепелиці та Вікторії Парванчук за таке чудове свято!

ВИКЛАДАЧІ / КОНКУРС
ВИКЛАДАЧІ / КОНЦЕРТ

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької