Безкоштовний е-mail курс з класичної музики розпочинається в грудні. Поштову школу створила освітня організація «Культурний Проект».

В рамках Поштової школи учасники дізнаються про музику різних епох у сучасному кінематографі, маловідомі твори геніальних композиторів та отримають багато цікавої інформації зі світу якісної  класичної музики.

Музику Генделя можна почути у досить великій кількості кінофільмів. Найкасовіші з них — “Без обличчя” та “Молода Вікторія”. У “Без обличчя” чуємо всім добре знане “Alliluja” з ораторії “Месія”. У “Молодій Вікторії”  — гімн, написаний композитором на честь коронації короля Георга ІІ “Садок-священник” (у фільмі звучить під час коронації королеви Вікторії).

– уривок з першого уроку “Класика музика підкорює кіноекрани”.

«Ми розуміємо, що в наш час критичне мислення є надзвичайно важливим для будь-якої людини. Класична музика породжує бажання ставити запитання і шукати відповіді на них. Наш короткий е-mail курс покаже, наскільки класична музика є цікавою і корисною для сучасної людини, як і за що її можна полюбити на усе  життя», – розповіла Cultprostir Галина Григоренко, директор освітніх програм «Культурного Проекту».

Уроки Поштової школи базуються на матеріалах інтенсивного курсу лекцій та слухацької практики «Класична музика», який розпочинається 8 грудня. Курс читатимуть відомі композитори та мистецтвознавці: Віталій Вишинський, Анна Гадецька, Ірина Ягодзинська та Олексій Войтенко.

Джерело: Cultprostir