15 березня велика зала музичної школи була переповнена маленькими глядачами. Вони у захваті дивились театралізований концерт “Ми граємо та співаємо пісні з мультфільмів”. А розпочиналось свято так: у Веселого Клоуна день народження. Його прийшли привітати герої улюблених мультфільмів: Кіт Леопольд (Віка Сандул), двоє Сірих Мишенят (Емма та Даніела Марченкови), Черепаха з Левеням (Софія Кочмар та Віка Сандул), прекрасна Попелюшка (Даринка Берко), Червона Шапочка (Марія Андрійцова), дві веселі Киці (Оля Іванова, Валерія Твердохліб та Альбіна Антонюк), Антошка (Аліна Вдовцова), Коник-Стибунець (Діана Бабій), Сірий Вовк (Костя Печериця) та Троє Веселих Поросят (Ліза Печериця, Емма та Даніела Марченкови).

 

 

Казкові герої грали на роялі та співали відомі всім пісні з мультиків. Пісні звучали під живий супровід музичних інструментів. Атмосфера у залі була як у справжній казці. Роль Веселого Клоуна виконав режисер вистави Юрій Соболевський. Вокальні номери підготували учні педагогів Людмили Гіньковської та Юрія Соболевського, а фортепіанні – Наталії Гадзіни.

Автор Людмила Гіньковська

 

Програма концерту:

1. «Пісня Кота Леопольда» – вокал: Вікторія Сандул, фортепіано: Альбіна Антонюк та Ольга Іванова;

2. «Антошка» – Аліна Вдовцова, Марія Андрійцова;

3. «Коник-Стрибунець» – Аліна Вдовцова, Діана Бабій;

4. «Троє поросят» – Марія Андрійцова;

5. «Добрий жук» –  вокал: Дарина Берко, фортепіано: Віолетта Вініцька;

6. «Пісенька Мамонтенятка» – Аня Мазур, Даніела Марченкова;

7. «Пісня Левенятка і Черепахи» – вокал: Вікторія Сандул та Софія Кочмар, фортепіано: Валерія Твердохліб та Ольга Іванова;

8. «Блакитний вагон» – вокал: Марія Андрійцова, фортепіано: Валерія Твердохліб та Ольга Іванова;

9. «Якби не було зими» – вокал: Віолетта Вініцька, фортепіано: Аня Мазур таМарія Андрійцова;

10. «Пісенька Крокодила Гени» – вокал: Діана Берко, фортепіано: Валерія Твердохліб та Ольга Іванова;

11. «Від усмішки» – у виконанні учасників концерту.