Музика не може мислити, але вона може втілювати думку.

– Ріхард Вагнер

Квітневе інтермеццо 2017

28 квітня Ямпіль зустрічав співочих гостей. Із усієї області і навіть із-за кордону до Ямпільської ДМШ позліталися співочі соловейки на «Квітневе інтермецо – 2017».

Посвята в юні хореографи

24 лютого відбулася урочиста подія в Ямпільській ДМШ – «Посвята в юні хореографи». Метою заходу було знайомство юних учнів з хореографічним мистецтвом.

Мелодії мультфільмів

Казковий, неповторний світ мультиплікації захоплює глядача не тільки яскравою картинкою, але і чудовими піснями та музикою. До вашої уваги деякі з світових шедеврів.

Тетяна Косiнська

Iнтерв’ю із надзвичайно талановитою людиною, чиє життя тісно пов’язане із музикою та бандурним мистецтвом, жінкою, яка вкладає всі свої вміння у відродження бандурного мистецтва.

Народний зорепад

17 лютого відбувся творчий звіт народно-оркестрового відділу “Народний зорепад”. Народна музика зберігає в собі історію народу, лежить в основі української культури.

B&B Project

Український коллектив B&B project надав новий подих національним інструментам. Гурт користується популярністю як в Україні так і за її межами.

ДМШ у медiа

До вашої уваги публікація з газети “Ямпільські вісті” про музичну школу, її талановитих учнях та викладачах, які своїми талантами здобувають славу та визнання Ямполю.

Музичні рекорди Гіннеса

Книга рекордів Гіннесса – щорічне видання, в якому публікуються всі рекорди, деякі з яких перевершують людську фантазію. Окрему увагу заслуговує категорія музичних рекордів.

Новорічний концерт

30 грудня 2016 року у музичній школі відбувся звітний концерт. Зал концертний був прибраний новорічно, сяяли ялинки у святковому вбрані. Виступали учні та викладачi школи.

Сольний концерт

16 грудня 2016 року у Ямпільській дитячій музичній школі відбувся сольний концерт учениці вокально-хорового відділу Іванни Маковіївої, клас викладача Ольги Самойлюк.

Різдво з Нільсом Фрамом

У видатного німецького піаніста Нільса Фрама і його друга-художника Торстена Посселт є традиція: щороку ближче до новорічних свят вони збирають особливий, теплий плейлист.

Зірковий парад 2016

Учні та викладачі вокально-хорового і народно-оркестрового відділу стали лауреатами І, ІІ та ІІІ премій міжнародного конкурсу «Зірковий парад 2016» у місті Львові.

Осіння мелодія

Всеукраїнський конкурс вокального мистецтва «Осіння мелодія» відбувся у м. Гнівані. Учні Ямпільської ДМШ вокально-хорового відділу стали лауреатами та дипломантами конкурсу.

Перша урочиста лінійка

31 серпня відбулось вперше Свято Музики та урочиста лінійка Ямпільської дитячої музичної школи. Нову традицію Свята Музики Ямпільської ДМШ ввела директор школи Ольга Самойлюк.

Концерт до дня міста

О 13.00 годині в розпал свята на Великій професійній сцені, що була розташована на центральній площі під улюбленими каштанами розпочався Великий концерт Ямпільської ДМШ.

Маттіас Кендлінгер

Близько сотні музикантів і стільки ж виступів щороку в найкращих залах Європи. 22 студійні записи і тисячі слухачів, які викладають чималі гроші за квитки, щоб почути виконавців наживо.

Бельканто

І знову свято ! І знову конкурс! На вокально-хоровому відділі нашої школи започаткувалась нова традиція – конкурс вокалізів «Бельканто». Перший конкурс відбувся 10 червня 2016 року.

Сольний концерт

9 червня відбувся сольний концерт учня по класу скрипки Домбровського Дениса. В програму входили твори композиторів-класиків та сучасних авторів.

Звітний концерт

Звітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах і тому участь в ньому беруть найкращі вихованці школи.

Випуск 2016

Одинадцять учнів закінчили повний курс навчання у Ямпільській дитячій музичній школі та 3 червня 2016 року отримали свої перші свідоцтва в актовій залі.

“Альбом для юнацтва”

25 травня відбувся концерт-лекція учнів класу Гадзіни Наталії Петрівни, на якому звучали твори німецького композитора-романтика Роберта Шумана з “Альбому для юнацтва”.

Мюзикли

Жанр мюзиклу, який народився в кінці ХІХ століття на сценах Нью-Йорка зі сплаву вар’єте, балету і драматичних інтермедій, сьогодні став одним з найулюбленіших і дорогих.

Ханс Ціммер

Один з найзнаменитіших кінокомпозиторів, автор музики до популярних фільмів Ханс Ціммер удостоєний іменної зірки на Голлівудській Алеї Слави у 2010-му.

Квітневе інтермецо 2016

22 квітня пройшов районний відкритий інструментальний конкурс юних виконавців «Квітневе інтермецо – 2016», в якому прийняли участь бiльше ніж 50 дітей.

Погляд у минуле

8 квітня відбувся концерт-лекція “Погляд у минуле” в якому приймали участь учні музичної школи. Лекція складалась із двох розділів: розповіді про іструмент бандуру та лекції про стиль барокко.

15 гідних релізів з усієї України

Журналісти Muzmapa вирішили зібрати у рейтинг ті релізи, які, швидше за все, залишились непочутими цього року та сформували трійку найцікавіших із кожного регіону України.

Пісні з мультфільмів

15 березня велика зала музичної школи була переповнена маленькими глядачами. Вона у захваті дивились театралізований концерт “Ми граємо та співаємо пісні з мультфільмів”.

Маленькі музиканти

Завжди приємно спостерігати за талановитими маленькими музикантами. Викликає справжнє захоплення те натхнення, яке вони вкладають в улюблену справу – музику.

Дитяча хвиля

Ямпільська дитяча музична школа розпочала великий тур дитячого мистецтва, дитячої творчості та дитячого професіоналізму під назвою “Дитяча хвиля”.

20 кращих альбомів 2015

Це був гарний рік. Перед вами підбірка з найкращих альбомів 2015 року: восьмигодинний альбом для сну, 12-річний піаніст з Індонезії та саундтрек фестивального літа.

Школа після ремонту

Наприкінці квітня Державний фонд регіонального розвитку, керівництво Вінницької області та Ямпільського району і міста виділили на ремонт школи 1 мільйон 695 тисяч гривень.

Хіромі: деякі грають гарячіше

З нею не засумуєш. Хіромі Уехара – це джазовий вогонь, язики полум’я якого досягають будь-кого, хто потрапляє в поле її звучання. Так було з самого її дитинства – вона ходила в вундеркіндах.

Мелодії Різдва

У чарівний час, коли повсюди прикраси й вогні, а у повітрі відчувається запах Різдва, святкову атмосферу доповнюють улюблені пісні. Ми відібрали для вас справжню різдвяну класику.

Благодійний концерт

«Неповторні звуки романсу – поезія душі й краси» – таку назву отримав перший благодійний концерт, організований Ямпільською дитячою музичною школою.

Поштова школа музики

В Україні в грудні розпочинається безкоштовний е-mail курс з класичної музики. Поштову школу створила освітня організація «Культурний Проект».

5 фільмів про музику

У цих стрічках є все, аби підкорити глядача: драматична історія, талановиті актори та неперевершена музика. Вони дозволяють зазирнути по той бік слави та визнання.

Дзьо Хісаісі

Дзьо Хісаісі – один із найвідоміших японських композиторів. Автор саундтрекив до аніме «Сен і Тіхіро у полоні духів» та музики до стрічок Такеші Кітано.

Агітаційний концерт

В Ямпільській дитячій музичній школі відбувся «Агітаційний концерт» для дитячих садочків міста. Були запрошені підготовчі групи та перші класи Ямпільських ПДЗ.

Музична парасолька

Іванна Маковіїва, учениця Ямпільської ДМШ, стала переможцем на естрадному конкурсi «Музична парасолька» та отримала диплом третього ступеню та поїздку до країни Польща.

Олександр Деспл

Олександр Деспл – французьський кінокомпозитор, лауреат премії «Оскар» за стрічку «Отель „Гранд Будапешт“», а також восьмикратний номінант на цю премію.

Концерт Валерії Твердохліб

В Ямпільській ДМШ відбувся сольний концерт фортепіанної музики учениці 6-го класу Валерії Твердохліб. В концерті прозвучали твори зарубіжних, та українських композиторів-класиків.

Квітневе інтермецо 2015

З ініціативи керівництва Ямпільської дитячої музичної школи 24 квітня 2015 року відбувся перший районний інструментальний конкурс “Квітневе інтермецо – 2015”.

Девід Гарретт

Німецько-американський скрипаль-віртуоз Девід Гарретт працює у музичному напрямку, синтизуючому класичну музику з джазом та роком, кантрі та фольклором.

Дитячий альбом

17 квітня 2015 року в Ямпільській дитячій музичній школі до 175 – річчя з дня народження композитора П.І.Чайковського відбувся концерт класу Гадзіни Наталі Петрівни.

Подільська весна-2015

Учениця 7-го класу Ямпільської дитячої музичної школи Анастасія Сухарєва отримала диплом за зайняте 2-е місце в номінації «академічний вокал». Вітаємо нашу конкурсантку!

Вечір вокальної музики

В концерті приймали участь викладачі Ямпільської ДМШ. Прозвучали твори українських композиторів, обробки українських народних пісень, романси, арії з опер.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської ДМШ та популяризація музичного мистецтва загалом.