30 грудня 2016 року у музичній школі відбувся звітний концерт. Зал концертний був прибраний новорічно, сяяли ялинки у святковому вбрані. Учні школи разом із викладачами виступали на сцені. Настрій був чудовий, у повітрі вилось сузір’я радощів та великого щастя перед Новим 2017 роком. Всі відчували, батьки та гості, дідусі та бабусі, сестрички та братики, що Новий рік, рік нових здійснених мрій та бажань ось – ось прийде на поріг нашої школи.

Концерт був побудований театралізовано. Казкові персонажі, такі як Попелюшка, Солоха, Дід Мороз, Снігуронька завітали на свято.

Оркестр народних інструментів «Перлина Ямполя», викладачем якого є Тарасов Дмитро Миколайович виконав для глядачів два твори, які прекрасно прозвучали та викликали бурхливі оплески глядачів. Також на сцені виступали: фортепіанний дует у складі Андрійцової Марії та Мазур Ганни, Лесько Катерини та Ігоря Проня, «Зірковий дует» у складі Маковіївої Іванни та Влада Андрійцова, викладацький дует «Сопрано», сольно виступила Валерія Твердохліб, Ольга Хоптяна, Гром Анастасія, Попелюшка-Катерина Бернавега, яка була і ведучою цієї «Новорічної» феєрії та інші вихованці нашою школи, адже концерт був Великим і всі глядачі, отримали багато хороших емоцій у підніжжя новорічних свят.

Педагогічний колектив музичної школи вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим та бажає всім жителям Ямполя щастя, успіху, мирного неба та здоров’я. Будьте щасливі та живіть у достатку і завітайте до музичної школи на святкові концерти.

Автор Ольга Самойлюк