Музичний колейдоскоп
Ольга Самойлюк
Концерт
Щиро вітаємо з Днем музики – справжнім  святом мудрості, доброти і людяності. Наш святковий «Калейдоскоп» ми проводимо вдруге і ця традиція буде жити в нашій школі довгі-довгі роки.
Цей день завжди буде особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання музичного мистецтва, до нових звершень, до нових концертів та творчих проектів нашої школи..
ф
Цей день завжди буде особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання музичного мистецтва, до нових звершень, до нових концертів та творчих проектів нашої школи.
Бажаємо усім викладачам та учням на цьому шляху підкорити нові вершини музичних знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
ф
Ми переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у житті нашої школи, а сприятимуть цьому – високі професійні вміння та навички наших викладачів, рівень можливості в  здобутті музичної освіти для кожної дитини, яка навчається у нашій школі.
Привітання від духового оркестру.
ф
Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів музичного мистецтва. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
ф
Нехай цьогорічне свято Музики буде сонячним, несе добрий настрій у  кожну родину!

Наші юні артисти, талановиті учні, які стали лауреатами обласних та міжнародних конкурсів!

Ви йдете на зустріч сонцю і мріям,

Вас чекають музичної казки дива.

Наші сонечка, ви запорука всім надіям,

Хай же буде вам дорога ця легка.

Матінкою-школою, як вишитий рушник,

Хай простелеться дорога зірок перед вами,

І благословення хай звучить

Всіяне пшеницею й житами!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької