Майстер-клас з хореографії

Людмила Перепелиця

Майстер-клас

9 листопада майстер-клас для учнів хореографів провела студентка 4-го курсу коледжу хореографічного мистецтва Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря Юлія Палагута.

В класі танцю вже стало традицією щорічно організовувати майстер-класи для учнів хореографів. 9 листопада майстер-клас для учнів хореографів провела студентка 4-го курсу коледжу хореографічного мистецтва Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря Юлія Палагута.

ф

Майстер-клас був дуже різностороннім та цікавим. Юлія вивчає не лише класичний танець, а також народно-сценічний, український, сучасний танець, акторську майстерності, педагогіку та інші. Додатково займається в школі акробатики “jump up”. Це дає змогу класично розвивати своє тіло та повністю користуватись ним у танці.

“Я дуже рада, що мала можливість познайомитися з вашими учнями. Наші заняття пройшли дуже організовано, діти чемні та виховані, а це неабияк важливо для нашої професії. Дякую за теплий прийом, Вашу віддачу та безцінний досвід. Буду дуже рада співпрацювати з вами й надалі” – ділиться враженнями Юлія

ф

Ми також дякуємо Юлії за змістовний майстер-клас і будемо продовжувати наш розвиток в такому напрямку: фундамент та основа — класичний танець, розвиток в різних стилях та пам’ятати про своє коріння — народний танець.

Більше фото на сторінці події у Фейсбук

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту – це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької