Завжди приємно спостерігати за талановитими маленькими музикантами. Деякі з них починають грати ледь не раніше, ніж розмовляти. Викликає справжнє захоплення щирість, безпосередність та натхнення, які вони вкладають в улюблену справу – музику. До вашої уваги невелика підбірка  –  слухайте і насолоджуйтесь творами маленьких дарувань.

Лі Шан-Сан

9-річний Лі почав грати на фортепіано з 3 років. З тих пір любов до музики тільки збільшилась і тепер піаніст витрачає три-чотири години на день для покращення своєї майстерності. Лі впевнений в своїх навичках і має сталеві нерви: “Я взагалі не боюся виступати перед натовпом,” говорить він. “Я просто уявляю, що вони маленькі мурахи далеко від мене.”

 

Льоня Шиловський

4-річний барабанщик  Льоня Шиловський з Новосибірська почав відстукувати ритм раніше, ніж сказав перше слово. І вже встиг виступити з духовним оркестром.

 

Альма Дойчер

10-річна англійка Альма – композитор, піаністка і скрипалька. У віці 6 років вона складає свою першу сонату для фортепіано. У 7 років Альма завершила свою першу головну композицію, оперу “The Sweeper of Dreams”. Через 2 роки вона написала концерт для скрипки з оркестром, прем’єра якого відбулась у 2015 році. А вже наступного року Альма склала свою першу повноформатну оперу, засновану на історії Попелюшки.

 

Анджеліна Джордан

Чарівна маленька 9-річна співачка з Норвегії, що здобула першість на шоу “Норвегія має таланти” у 2014 році вражає своїм чуттєвим голосом та не по дитячому проникливим виконанням джазу.

 

Хармоні Жу

На додаток до своєї майстерної гри на фортепіано 9-річна Хармоні так само талановито грає в шахи. Проте, за словами дівчинки, їй буває важко сконцентруватись на шахах, оскільки у її голівці завжди лунає музика, яку вона переносить на папір та охоче ділиться зі слухачами на концертах. У вільний час Хармоні полюбляє писати свою власну музику для фортепіано, вивчати орфографію та математику.

Ітан Бортнік

Ітан, якому зараз 16 років, почав грати на фортепіано у 3 роки, а у 5 – писати власну музику. Свій перший концерт піаніст дав у 6 років, а вже у 10 вирушив у сольний тур, завдяки якому потрапив до Книги Рекордів Гіннесса як наймолодший музикант, який провів індивідуальний гастрольний тур. Ітан активно займається благодійністю та розвиває свій талант. До речі, батьки Ітана Ханна і Джин Бортнік мають українське коріння.

 

Тейлор Хатейла

11-річна танцівниця із Канади стала відомою завдяки своїм танцювальним відео, які зібрали понад 30 мільйонів переглядів на YouTube. Почавши танцювати з 3-х років Тейлор спробувала себе в чечітці, джазі та балеті. А через декілька років знайшла своє покликання у хіп-хопі. Наразі Тейлор є частиною танцювальної команди “Sugar N Spice”.

 

Феджи Олучіку

10-річна Феджи Олучіку – володарка надзвичайно гарного джазового голосу, який доповнює екзотична зовнішність.

 

Едуарда Хенклайн

У свої 6 років Едуарда виконала вже понад 30 пісень всього лише за 2 роки гри на барабанах. Її улюблений жанр – рок-н-рол, а ціль – грати з емоціями, пристрастю, і виконувати складні музичні твори досконало на зразок її улюбленого барабанщика Ніла Пірта.

 

Акім Камара

Грати на скрипці 15-річний Акім почав у 2 роки та навчався неймовірно швидко. Маючи абсолютний слух скрипаль може почути навіть найменші партії у творах, яки виконуються великим оркестром.

 

Кевін Тельєс та Бібелі Девес

9-річний Кевін та 7-річна Бібелі танцюють у парі лише 2 роки, але вже є чемпіонами світу з латинських танців своєї вікової групи. Танцюристи стали справжньою інтернет-сенсацією після того, як відео, на якому вони виконують сальсу у просто шаленому темпі, набрало близько 2 мільйонів переглядів.

 

Владислав Михайленко та Валерія Цвіркунова

Вже у 5 років 10-річна Валерія Цвіркунова була однією з провідних танцівниць колективу. А в 6 виступала в дуеті та сольно. 11-річний Владислав Михайленко захопився танцями ще в 4 роки, а згодом помітив, що у нього дуже рухливі суглоби, завдяки чому Владислав опанував флексінг.

 

 Louisville Leopard Percussionists

Оркестр музичної школи The Louisville Leopard Percussionists складається з більш ніж 60 дітей віком 7-14 років, кожен з яких вміє грати хоча б на декількох інструментах, серед яких маримби, ксилофон, вібрафон, ударна установка, цимбали, конго, бонго і фортепіано.

 

Нікіта Малакі та Вікторія Смитанюк

9-річний Микита Малакі танцював у колективі, однак тепер марить сольною кар’єрою. А крихітна 8-річна Вікторія Смитанюк танцює півжиття.

 

Джефрі Лі та Селін Там

Джефрі, 10-річний хлопчик з Канади, та Селін , 7-річна кітаянка – талановиті вокалісти, учасники Китайського шоу талантів вразили слухачів своїм дуетом.

 

Кейсі Райс

У свої 13 років Кейсі є членом танцювальної команди “lilBEASTS” . Вона здобула популярність завдяки її каналу YouTube а саме відео танцю, яке вона записала у 8-ми річному віці.

 

Еббі і Сара Гінзбург

Еббі та Сара 10-річні сестри-близнючки, які почали співати у віці 4-х років. ” Іноді за обіднім столом батьки просять нас припинити співати, бо вони хочуть бодай трішки тиші та спокою” – жартує Еббі.

 

Олександр Подолян

11-річний Олександр Подолян зізнався, що в його сім’ї немає співаків та щоб відвідувати музичну школу, він із села їздить до районного центру. А дякуючи дитячому талант-шоу “Маленькі гіганти” оцінити талант вокаліста змогла вся країна.

Деніел Кларк Бушар

Почавши грати на фортепіано з 5 років Даніель вже досяг великих успіхів у свої 14 років. Окрім чисельних нагород за першість у конкурсах у 2012 році Даніель виступив у Карнегі-Холі у якості першого лауреату конкурсу піаністів Bradshaw and Buono International Piano Competition у Нью-Йорку. До речі, у хлопчика є дуже незвичне для піаністів хобі – він полюбляє грати у хокей.

 

 Катерина Бойко

Окрім таланту до співу Катерина Бойко чудово танцює та є активісткаю-відмінницею.