Квітневе інтермеццо 2018
Наталія Ревуцька
Конкурс
27 квітня у концертній залі Ямпільської дитячої музичної школи відбувся щорічний Відкритий інструментальний конкурс юних виконавців мистецьких шкіл «Квітневе інтермеццо-2018», в якому взяли участь мистецькі школи Вінницької області та Республіки Молдова, зокрема конкурсанти з Джуринської ДМШ, школи мистецтв міста Сорока (Молдова), Могилів-Подільської, Ямпільської, Піщанської, Немирівської, Шпиківської, Бершадської та Качківської дитячих музичних шкіл.
Цей конкурс проходить в Ямполі вже вчетверте. Його метою є розвиток інструментального мистецтва, виявлення юних талантів, удосконалення і популяризація їх виконавської майстерності, пропаганда музичних творів українських та зарубіжних композиторів. Засновниками та організаторами конкурсу є керівництво та провідні фахівці інструментальних відділів Ям-пільської ДМШ. 


В залі панувала по-справжньому святкова атмосфера, сповнена ніжної музики весни і великих сподівань на перемогу. Бо ж конкурс проводився в знаменний день 50-літнього ювілею Ямпільської дитячої музичної школи.в.

ф

Гостей вітали вокальний дует «Сопрано» у складі директора Ямпільської дитячої музичної школи Ольги Самойлюк та викладача Тетяни Косінської, концертмейстера Наталії Ревуцької задушевною піснею «Як би я вміла вишивать» та капела бандуристів «Авангард-folk» твором «Дзигарі».

Привітати та підтримати юних соловейків прийшли представники районної влади  та народний депутат Верховної Ради України Юрій Македон, який відкрив конкурс та подарувавши школі комплект інтерактивної дошки.

Ще одна приємна подія відбулась на відкритті конкурсу. Так, учасники молодшої категорії з Могилів-Подільської мистецької школи отримали стипендію від Народного депутата України Юрія Македона, відповівши на запитання: «А що ж таке інтермеццо?».

ф

Виступи учасників оцінювало компетентне журі, до складу якого входили не лише місцеві експерти музичної творчості, а й викладачі Тульчинського училища культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича та Вінницького державного педагогічного університету ім.Коцюбинського.

На завершення конкурсу відбувся гала-концерт, після якого настала хвилююча мить нагородження. Конкурсанти отримали свої нагороди за різними номінаціями та ступенями. Цьогоріч найвищу відзнаку конкурсу – диплом «Гран Прі» вибороли аж двоє учасників: Владислав Андрійцов, вихованець Ямпільської ДМШ (номінація «Струнно-щипкові інструменти», гітара) та Катерина Багрій із Піщанської ДМШ (номінація «Народні інструменти», баян, акордеон).

ф
Всім конкурсантам були вручені подарунки від організаторів конкурсу у вигляді пам`ятних сувенірів з логотипом конкурсу «Квітневе інтермеццо-2018″. Сертифікатами конкурсу також були відзначені викладачі та концертмейстери.

Міський голова Анатолій Юрченко звернувся із вітальним словом до організаторів, конкурсантів, їх батьків та вручив подарунки переможцям.

Конкурс пройшов на хвилі позитиву, ще раз довівши, яку творчу, талановиту, обдаровану юнь має Ямпільщина.

Джерело газета “Ямпільські вісті”.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької