І втретє розцвіло «Квітневе інтермеццо»
Ольга Самойлюк
Конкурс
28 квітня Ямпіль зустрічав співочих гостей. Із усієї області і навіть із-за кордону до Ямпільської дитячої музичної школи позліталися співочі соловейки, аби втретє дати старт відкритому інструментальному конкурсі юних вихованців «Квітневе інтермецо – 2017». Попри неблизьку дорогу всі учасники конкурсу не порушили порядку реєстрації та вчасно прибули до музичного закладу.
ф

Директор школи Ольга Самойлюк говорить, що конкурсанти із дальніх районів приїздили організовано автобусами, або ж маршрутними таксі.

ф
За Гран-Прі та 5 спецпризів цьогоріч змагалися дітки із Джуринської, Шаргородської, Жмеринської, Оратівської, Могилів-Подільскої, Піщанської та Ямпільської музичних шкіл та Сорокська школа мистецтв ім. Коки.
– До нас прибували учасники потужними командами, аби активно позмагатися та вибороти чим більше призових місць для своєї школи, – додає Ольга Самойлюк.
ф

Організатори особливо радіють приїзду друзів-молдованів, адже поза лаштунками конкурсу у діток склалися дружні зв’язки і вже на наступний рік є всі надії та сподівання, аби «Квітневе інтермеццо» отримало статус міжнародного конкурсу.

Перед початком конкурсу організатори зробили змістовне міні-відкриття на якому свої голоси продемонстрували знані зірки Ямпільщини – Іванна Маковіїва, Вікторія Криворучко та танцювальний колектив «Акварель» під керівництвом Людмили Перепелиці. Головою журі цьогоріч був Геннадій Муращенко – народний артист України, керівник оркестру народних інструментів Вінницького училища культури і мистецтв ім. Леонтовича.

ф

На конкурсі були присутні всі інструментальні номінації. Спершу виступили наймолодші вихованці конкурсу – Ніка Прилипко, Максим Рак, Ірина Кириленко, Максим Бендовський та Софія Мельник. Конкурсанти проявляли вправність гри на струнно-смичкових, духових, струнно-щипкових та народних музичних інструментах. Тільки о 20-ій вечора закінчилися всі прослуховування. У часі конкурс затягнувся через солідну кількість учасників, яких в цому році було аж 84. Окрім того, після виступу кожної номінації учасників журі робили міні-перерви задля обговорення та визначення переможців. Загалом конкурс тривав до 22-ої години вечора.

ф

– Під час проведення конкурсу школа гуділа. Було таке відчуття, ніби вона перетворилась на консерваторію. Повсюди юні конкурсанти проводили останні репетиції, спілкувалися, сміялися. Одним словом, творча атмосфера панувала на всі 100%, – відзначає директор школи Ольга Самойлюк.

Для гала-концерту журі обрало 6 номерів, які і вибороли спец призи конкурсу. Право повторно вийти на сцену були удостоєні інструментальний дует у складі Олександра Жуковського та Станіслава Сапожнікова із м. Могилева-Подільського, які грали на фортепіано та саксофоні. Олександр Мороз – скрипка, Ольга Хоптяна – баян, Микола Побережний – акордеон, Ангеліна Корінець – фортепіано та Владислав Андрійцов – гітара. Своїми виступами розвіяли втому всіх учасників та викладачів і ще раз довели, що журі обрали дійсно кращі із кращих.

– Про наш теплий і хороший конкурс знають у м. Вінниці. Голова обласного відділу культури і мистецтв Вінницької ОДА Станіслав Городинський згадував про наш конкурс на обласній колегії, – додає директорка.
ф
Переможці та всі конкурсати отримали в подарунок на згадку про участь у конкурсі вже відомі пам’ятні сувенірні ручної роботи.
ф

– Геннадій Муращенко у розмові чесно зізнався, що спершу не мав уявлення куди він їде. Думав, що якась віддалена периферія. Але коли педагог побачив велику кількість сольних виконавців, то був приємно здивований, – додає Ольга Самойлюк.

Окрім того, варто відзначити ямпільські таланти, які цьогоріч отримали Гран-Прі конкурсу на малій Батьківщині. Так, Ольга Хоптяна, Ангеліна Корінець вкотре підтвердили свій професіоналізм та бажання перемагати, здобувши перші місця у своїх номінаціях та вікових категоріях.

Влад Андрійцов отримав найвищу нагороду – Гран-Прi конкурсу.

Хай щастить нашим талановитим дітям! Хай ідуть до своєї мети – стати відомими виконавцями, відомими артистами нашої Молодої України.

За цим посиланням можна переглянути виступи конкурсантів.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької