Гарні започаткування мають продовження та славні відгуки в дитячих серцях, винятком не став і започаткований у минулому році конкурс інструментальної музики під назвою «Квітневе інтермецо».

Pайонний інструментальний конкурс «Квітневе інтермецо» пройшов 22 квітня у рамках ІІ відкритого інструментального конкурсу юних виконавців «Квітневе інтермецо – 2016». Організатори конкурсу найперше поставили собі за мету об’єднати талановитих дітей, допомогти продемонструвати їх творчі досягнення, виявити нові імена, сприяти культурному та естетичному вихованню учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

«Ми намагалися створити атмосферу дружби і гармонії між усіма учасниками конкурсу, розвинути серед молоді любов до інструментального мистецтва  та виявити нові юні таланти, яким потрібна підтримка та допомога старших досвідчених вчителів-наставників» –  директорка Ямпільської ДМШ Ольга Самойлюк.

На конкурс «Квітневе інтермецо» до Ямполя з’їхалися діти зі всього Поділля, а саме з Немирова, Могилів-Подільська, Мурованих Курилівців та Піщанки, аби дарувати всім свої вміння, хороший настрій та позитивні емоції. Конкурсанти були поділені на три вікові категорії: старша, середня та молодша. За положенням конкурсу найкращі учасники були відібрані до гала-концерту, на якому відбулося нагородження переможців дипломами та цінними призами.

Учні Ямпільської дитячої музичної школи відзначились високим рівнем та професійною майстерністю. Гран-прі конкурсу виграв талановитий гітарист Владислав Андрійцов, восьмикласник з села Добрянка на Ямпільщині.

 

 

У старшій категорії два перших місяця зайняли ямпільські баяністи: Ольга Хоптяна та Володимир Висоцький. Учениця музичної школи Ангеліна Корінець зайняла перше місце у середній категорії. Кращими у молодшій категорії були: Ковальчук Дар’я та Аліна Кенан.

Всім учасникам та переможцям конкурсу було вручено дипломи та цінні призи – розписані глиняні статуетки та тарілки-сувеніри з логотипом конкурсу. Всі призи були спеціально замовлені у подружжя народних майстрів Василя Рижого та Наталії Лавренчук з м. Ладижина. Сам логотип конкурсу «Квітневе інтермецо» був спеціально розроблений молодим архітектором Оленою Самойлюк – це Лісова Муза, яка грає на чарівній арфі.

 

Квітневе інтермецо – 2016

 

Адміністрація школи запросила для прозорого оцінювання незалежне журі: Бурдейну Тетяну Василівну – голову Ради директорів ПСМНЗ Вінницької області, яка є директором Вінницької ДМШ №1 та заступника директора Вінницької ДМШ №1 – Степанчука Віктора Михайловича, який працює викладачем духових інструментів.

Захід залишив позитивні емоції. Учасники роз’їхалися по домівках в хорошому настрої і з великою мрією повернутись знову в Ямпільську дитячу музичну школу та поринути в світ інструментального мистецтва конкурсу юних виконавців «Квітневе інтермецо – 2017».

Автор Ольга Самойлюк