Велике свято до дня рідного міста Ямполя відбулось!

Велика сцена працювала з самого ранку до пізнього вечора.

О 13.00 годині в розпал свята на Великій професійній сцені, що була розташована на центральній площі під улюбленими каштанами розпочався Великий концерт Ямпільської дитячої музичної школи.

Незважаючи на літні канікули учні попрацювали з викладачами та прийняли активну участь у концерті. Виступали юні музиканти у різних жанрах. Звучала фортепіанна та гітарна музика у виконанні учнів ДМШ. Скрипка, як ніхто вражала своїм ніжним звучанням. Бандура привертала увагу своєю красою та чіткою мелодикою. Вихованці вокального відділу виконали естрадні, народні   та джазові композиції у виконанні Гром Анастасії,  Криворучко Вікторії, Ковальчук Дар’ї, Лозан Анастасії, Ковальчук Вікторії та Алісєвич Дарії. Красиво звучав академічний вокал у виконанні юних співачок Кузнєцової Маргарити та Кенан Аліни. Своїм талантом ділились з жителями Ямполя такі учні як Лесько Катерина, та Мазур Дар’я. Юний гітарист – Влад Андрійцов, своєю майстерністю гри на інструменті зривав оплески глядачів концерту.

На святковому концерті також показали свою майстерність викладачі школи Шуткевич Лілія, яка виконувала свої авторські твори та вокальний колектив ДМШ «Кришталеві роси» у складі Косінської Тетяни, Гіньковської Людмили, Махновецької Ірини, Ульянової Наталії, Самойлюк Ольги  та концертмейстера Ревуцької Наталії.

Вся громада Ямполя дякує Ямпільській ДМШ за чудові хвилини, за  професійну гру як викладачів та юних музикантів, за чудовий спів юних артистів та співачок та за прекрасне професійне звучання голосів викладачів Ямпільської ДМШ.

ВІВАТ  школа – ВІВАТ!

Автор Ольга Самойлюк