Класика в наших серцях

Ольга Самойлюк

Концерт

Вечір і класика – це поєднання саме по собі чарівне, воно вабить і неймовірно гармонійне. Ямпільська дитяча музична школа піклується про музичні вподобання ямпільчан, та запрошує на зустріч в прекрасному форматі Вечорів класичної музики.

5 жовтня 2018 року відбувся концерт класичної музики «Класика в наших серцях» в основу якого увійшли вокальні твори у виконанні юної виконавиці Маргарити Кузнєцової (учениці 5-го класу сольного співу) та інструментальні, вокально-інструментальні твори у виконанні колективу школи – оркестру народних інструментів «Перлина Ямполя» під керівництвом викладача Дмитра Тарасова.

ф

Концерт був присвячений міжнародному Дню музики та творчості юної Пріма-діви, володарки чудового голосу ліричного сопрано, лауреата та дипломанта фестивалів, конкурсів вокального мистецтва Маргарити Кузнєцової, викладач Ольга Самойлюк. У рамках таких зустрічей звучать твори сучасних композиторів, а також класиків, імена яких живуть у віках. Це Камферт, Апченко, Гулак-Артемовський, Майборода, Свірідов, Алябьєв, Дербенко та багато інших. Виконавці музичних шедеврів світової класики – це викладачі та вихованці нашої школи. Це справжні майстри, слава про яких давно розійшлася по всій Ямпільській землі та по Україні вцілому.

ф

Отримуйте натхнення і позитивні емоції на концертах класичної музики! 

ф

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту – це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2018 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької