До 175-річчя з дня народження російського композитора Чайковського П. І. учні фортепіанного відділу класу викладача Гадзіни Н. П. підготували концерт під назвою “Дитячий альбом”. Гіньковська Л. О. розповіла історію створення цієї збірки, а учні грали на фортепіано п”єси з “Дитячого альбому”. Концерт супроводжувався показом слайд-шоу на дану тему.

Перед глядачами розкрився світ дітей 19-ого століття, атмосфера, в якій вони жили, їх захоплення, ігри, їх мрії.

Зворушливо прозвучала у виконанні Струтинського Юрія “Ранкова молитва”. Кілька творів з “Дитячого альбому”, а саме “Вальс”, “Мазурка”, “Неаполітанська пісня”, “Італійська пісня” та “Німецький танець” виконали Мазур Аня, Андрійцова Марія, Твердохліб Валерія, Вініцька Віолета. Особливо сподобалась слухачам п”єса “Баба Яга”, яку зіграла Іванова Ольга.

 

 

Юні виконавці талановито передали різноплановий характер кожного твору. Завдяки плідній роботі викладача Гадзіни Н.П., яка згуртувала та надихнула учасників концерту глядачі не залишилися байдужими до чудової атмосфери класичної музики, яка зберігалась на протязі всього концерту.

“Дитячий альбом” продовжує цикл концертів-бесід для дітей “Погляд у минуле”, метою яких є ознайомлення у цікавій формі молоді з перлинами світової класики.

Автор Людмила Гіньковська