Початок міжнародної співпраці

Ольга Самойлюк

Концерт

31 травня 2017 року розпочато співпрацю двох мистецьких шкіл – дитячої музичної школи міста Ямполя Вінницької області (Україна) та школи мистецтв ім. Є. Коки міста Сороки (Молдова).

Обмін досвідом, творчими проектами, сольними та звітними концертами, викладацьким професіоналізмом.

Головним пріоритетом єднання є – збереження та популяризація культурної спадщини народного і професійного надбання та музичної скарбниці двох народів України та Молдови.

Викладачі та учні – учасники концерту.

ф

Перша зустріч вихованців та викладачів відбулась на ІІІ-му Відкритому інструментальному конкурсі «Квітневе інтермецо-2017». Учні Сорокської школи прийняли участь в конкурсі та стали дипломантами та лауреатами конкурсу Ямпільської ДМШ. Призовий фонд та дипломи учасників були передані учасникам інструментального конкурсу дирекцією Ямпільської ДМШ під час Звітного концерту Сорокської школи мистецтв, отримавши запрошення на свято. В цей же день відбулась домовленість двох директорів про Великий дружній концерт учнів та викладачів Ямпільської ДМШ, який відбувся 31 травня 2017 року на якому були вручені атестати про отримання мистецької освіти випускникам Сорокської школи мистецтв.

Ми готові до співпраці. Велика сила мистецтва та ріка Дружби Дністер, що протікає між двох народів, між двох  мистецькими шкіл – плекає Велике майбутнє!

ф

Викладачі та учні дружньо спілкувались та ділились своєю творчою працею. Актова зала школи мистецтв міста Сороки була повністю заповнена та радісно зустрічала гостей – учасників Великого дружнього концерту Ямпільської ДМШ. Наприкінці урочистої частини директори мистецьких шкіл обмінялись цінними подарунками: булавою, яка є символом сили України, в нашому випадку – символом мистецької сили, яка зворушує серця юних обдарувань, дипломами Початку дружби, бюстом композитора П. І. Чайковського.

Дипломи, приурочені до початку свівпраці двох мистецьких шкіл.

КОНЦЕРТ

ВИКЛАДАЧІ / КОНЦЕРТ

КОНЦЕРТ

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської ДМШ та популяризація музичного мистецтва загалом.