Концерт до Дня молоді

Наталія Ревуцька

Концерт

Сьогодні, 25 червня, в Україні відзначають День молоді. З приводу цього свята в Ямполі в парку над Дністром розгорнули справжні гуляння і змагання, ярмарок різноманітних товарів, розваги для дітей.

Це свято творчості і натхнення, енергії, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуку і відкриттів та реалізацій найсміливіших сподівань.

ф

Учні та викладачі музичної школи, не дивлячись на те, що були на канікулах та у відпустках, теж прийняли участь у святкуванні Дня молоді. Вони облаштували музичне містечко де мали змогу продемонструвати свої таланти: звучала бандура, фортепіано, скрипка, чудовий вокал та музичні дуети.

На святі була присутня почесна делегація з Молдови.

ф

Слухачі отримали величезне задоволення, підтримували артистів бурхливими оплесками, співали разом з ними та танцювали під романс у виконанні учениці Ангеліни Брунь.

Делегація з Молдови.

ф

Висловлюємо подяку всім учасникам концерту: Ангеліні Брунь, Владу Андрійцову, Констянтину Печериці, Вікторії Криворучко, Ангеліні Корінец, Ользі Івановій, Марії Андрійцовій, Христині Римарчук, Анастасії Гром, Іванні Маковієвій, Анні Мазур, Ользі Хоптяній, Анастасії Римарчук,  та викладачам Тетяні Косінській, Ользі Самойлюк, Наталії Ульяновій та Наталії Ревуцькій, звукорежисеру Ігорю Проню.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської ДМШ та популяризація музичного мистецтва загалом.