Концерт до Дня Міста 2017
Наталія Ревуцька
Концерт / Викладачі
День міста – це свято солідарності, коли містяни відчувають себе єдиним цілим. Щоденний простір перетворюється в святковий.
19 червня на центральній площі біля фонтану зібралася велика кількість ямпільчан на святкування Дня Міста.
ф
Жителі та гості Ямполя з цікавістю розглядали вироби ручної роботи на ярмарці, що проводилась перед будинком культури, виставку дитячих малюнків.

В загальному були проведені культурні, спортивні заходи та концерти. На великій сцені можна було побачити місцеву владу, культурну еліту, талановитих дітей.

В святкуванні дня міста з радістю прийняли участь вихованці та викладачі Ямпільської ДМШ.

 

Учні та викладачі – учасники концерту до Дня Міста 2017.
ф
Своїм талантом ділились з жителями Ямполя такі учні як Маргаріта Кузнецова, Іванна Маковієва, Влад Андрійцов, Вікторія Ковальчук, Артем Работинський, Анастасія Лозан, Марія Андрійцова, Анна Мазур, Катерина Лесько, Дарья Алісевич, Ангеліна Корінець.

Також на святковому концерті показали свою майстерність викладачі школи Ольга Самойлюк, Тетяна Косінська, Дмитро Тарасов, Ігор Пронь, Наталія Ревуцька.

Дует директора Ольги Самойлюк та її учениці Маргарити Кузнецової.

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської дитячої музичної школи та популяризація музичного мистецтва загалом.

 

2020 © Ямпільська ДМШ | проект Наталії Ревуцької