B&B Project

Марина Ревуцька

Музиканти світу

Українська група B&B Project виконує світові хіти на бандурі та баяні. Цей гурт можна назвати справжньою гордістю української культури. 65 струн бандури передавали думи кобзарів, поширювали народну творчість і з 18 століття полонили серця аристократичних кіл Східної Європи.

Та вже у наші дні бандура стала радше асоціюватися з народними ансамблями, що виконують журливі пісні. Так би й залишалось, якби не молоді українці, що взялися зламати стереотипи. Адже бандура та баян можуть звучати модно, а їхні мелодії ставати хітами в мережі. До прикладу, взяти відому пісню “Металіки”, вибратись у парк і заграти її на бандурі та баяні. Саме так Україна дізналася про гурт.

Metallica – Nothing else matters

B&B project

а

Пізніше учасники колективу Тетяна Мазур та Сергій Шамрай зізнаються, що записали кліп радше для батьків і друзів. Те, що за тиждень його переглянуть 300 тисяч, ніхто й не сподівався. Хоча зараз ця цифра вже перейшла рубіж в 1 мільйон, а в коментарях люди з усього світу пишуть про своє захоплення.

Англійське радіо Classic FM розмістило на своїй фейсбук сторінці відео “Antonio Vivaldi The Four Seasons. Summer–“STORM”(III part)” B&B Project. Усього за 5 днів це відео зібрало 934 тисячі переглядів і більше 15 тисяч поширень!

Усього за 5 днів це відео зібрало 934 тисячі переглядів і більше 15 тисяч поширень!

ф

Одним жанром не обмежуються: виконують кавери на пісні “Скорпіонс”, Адель, “Квін”, експериментують також з українською класикою, як то “Черемшиною” або “Щедриком” Леонтовича.

Концерт B&B Project у Caribbean Club.

Фото з офіційної фейсбук сторінки B&B Project

Коли у соцмережах запустили флешмоб із популяризації українських музикантів, інструментальний дует несподівано підтримав Володимир Гройсман, запостивши на своїй сторінці кавер на композицію “Гроза” Антоніо Вівальді.

Дует має вже чималий музичний досвід. Обоє почали займатися музикою у віці шести років, мама Тетяни є також відомою бандуристкою. Зараз дует чи не найбільше мотивують розповіді, що малі діти завдяки їхнім відео приходять у музичні школи й записуються на клас бандури та баяна.

Джерело: Канал 24

МУЗИКАНТИ СВІТУ

МУЗИКАНТИ СВІТУ

Засновники сайту

Сайт було засновано у 2015 році з ініціативи викладача Наталії Ревуцької. Наразі це приватний проект пані Наталії та її доньки Марини. Разом вони займаються його підтримкою, публікацією та пошуком цікавих матеріалів.

Основна мета сайту - це висвітлення діяльності Ямпільської ДМШ та популяризація музичного мистецтва загалом.