Проведення агітаційних концертів для дошкільнят та учнів молодших класів стало гарною традицією нашої музичної школи. Метою таких заходів є ознайомлення дітей з музичними інструментами.

Майстерно поєднавши розповідь та виконння учнями творів, ведуча Ревуцька Наталія створила особливу атмосферу, у якій музичні твори надавали інструментам особливості, змушуючи слухачів з нетерпінням чекати на продовження пригод. 

Весь концерт був перетворений на казку, у якій головні герої – музичні інструменти.

Кожен інструмент ніби оживає та розмовляє зі слухачами. Величний рояль стає схожим на чудернацького птаха з високо піднятим крилом. Капризуля-скрипка ніжно та лагідно співає у руках юного скрипаля, гітара заворожує слухачів спокійним тембром звучання. Яскраво та блискуче звучить баян, а мелодійний спів вокалістів переносить присутніх у країну солодких мрій. У концерті гармонійно поєдналися спів та танці,  сольні твори та дуети.

Юні артисти майстерно виконували різноманітні за стилем та образним змістом музичні твори. На концерті прозвучало багато знайомих мелодій з улюблених мультфільмів, класичних творів зі скарбниці світової музичної культури. Прикрасою концерту став виступ хореографічного колективу “Акварель”. Запальні, енергійні танці не залишили нікого байдужим.

Учні нашої школи із задоволенням приймають участь в агітаційних концертах. Адже вони мають можливість виступити перед своїми однолітками та однокласниками, продемонструвати майстерність та уміння гри на улюбленних інструментах.

По закінченні концерту музичні інструменти перетворилися для слухачів на добрих друзів. Діти впевнилися у тому, що музика – це цікава пригода, у якій може прийняти участь кожен бажаючий.

Дитяча музична школа запрошує до вступу всіх бажаючих!

1