У цих стрічках є все, аби підкорити глядача: драматична історія, талановиті актори та неперевершена музика. Вони дозволяють зазирнути по той бік слави та визнання. Побачити відомих музикантів не тільки як митців, але й як звичайних людей зі своїми проблемами і переживаннями. Більше дізнатися про музику, зрозуміти і відчути її.

Бандитки

Bandits, 1997

бандитки

Їхнє життя – це рок-н-ролл. Для них не існує правил та перешкод. Є тільки музика, яка дозволяє втілити усі мрії та сподівання. Мелодраматичний сюжет у поєднанні з хорошою музикою забезпечив успіх цієї кінострічки.

Рей

Ray, 2004

рей

Взлети та падіння, неймовірний талант та всесвітня відомість – все це життя Рея Чарльза, короля джазу і людини, яка здійснила музичну революцію. Стрічка розкриває суть джазу – музики, яка іде з самого серця. Блискучим доповненням стала гра актора Джеймі Фокса, який створив незабутній образ головного героя.

Одержимість

Whiplash, 2014

одержимость

На що ти здатен заради своєї мрії? Саме на це питання має відповісти головний герой, який прагне посісти передове місце у лавах сучасних музикантів. З плином фільму межа між одержимістю та мрією зникає і залишається лише чудова музика та акторська гра.

Перехрестя

Crossroads, 1986

перкресток

Стрічка, яка допомагає зрозуміти блюз, і передає усю його красу. Блискуче витримана атмосфера та музичний супровід захоплюють з перших хвилин. А філософія життя, присутня у фільмі, може бути близькою кожному з нас.

Боб Марлі

Marley, 2012

марли

Завдяки інтерв’ю з родиною і друзями людини-легенди Боба Марлі, глядач потрапляє у найпотаємніші закутки його душі. Характерна музика та справжня ямайська атмосфера допомагає проникнутись духом тих часів. Після перегляду фільму стає зрозуміло, чому Боб Марлі став культовим музикантом і є популярним досі.